jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: theme
da: tema

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Parameters
da: Parametre

en: Or
da: Eller

en: Choose an action
da: Vælg en handling

en: The provided URL is invalid.
da: Den angivne URL er ugyldig.
