jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Version
eo: Versio

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: theme
eo: haŭto

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Choose an action
eo: Elekti agon
