jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Version
et: Versioon

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: theme
et: kujundus

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Or
et: Või

en: Choose an action
et: Vali tegevus

en: The provided URL is invalid.
et: Sisestatud URL on ebakorrektne.
