jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Version
eu: Bertsioa

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: theme
eu: tema

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Choose an action
eu: Ekintza bat aukeratu

en: The provided URL is invalid.
eu: Emandako URL-ak ez du balio.
