jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Version
fi: Versio

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: theme
fi: teema

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Or
fi: TAI

en: Choose an action
fi: Valitse toimenpide

en: The provided URL is invalid.
fi: Tarjottu URL ei ole sopiva.
