jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Or
fil: O
