jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: Default
fr: Par défaut

en: Update
fr: Mettre à jour

en: theme
fr: thème

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Parameters
fr: Paramètres

en: Or
fr: Ou

en: Choose an action
fr: Choisir une action

en: The provided URL is invalid.
fr: L'URL fournie n'est pas valide.

en: (disable)
fr: (désactiver)

en: Associated with
fr: Associé à
