jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Version
gl: Versión

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: theme
gl: tema

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Or
gl: Ou

en: Choose an action
gl: Elixa unha acción

en: The provided URL is invalid.
gl: A URL especificada non é válida.
