jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Version
gu: આવૃતિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Or
gu: અથવા
