jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Version
he: גירסה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: theme
he: ערכת נושא

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Or
he: או

en: Choose an action
he: בחירת פעולה
