jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Version
hr: Inačica

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: theme
hr: predložak

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Parameters
hr: Parametri

en: Or
hr: Ili

en: Choose an action
hr: Izaberi akciju

en: The provided URL is invalid.
hr: Unešeni URL nije valjan.
