jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր
