jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Version
id: Versi

en: None
id: Tiada

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Default
id: Bawaan

en: Update
id: Perbarui

en: theme
id: tema

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Or
id: Atau

en: Choose an action
id: Pilih perintah

en: The provided URL is invalid.
id: URL yang diberikan tidak valid.

en: @theme's preview
id: pratinjau @theme
