jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Version
is: Útgáfa

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: theme
is: þema
