jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Version
jv: Versi

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: theme
jv: téma

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Or
jv: Utāwā

en: Choose an action
jv: Pilihana aksi

en: The provided URL is invalid.
jv: URL sing diisekna ora sah.
