jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Version
km: កំណែ

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: theme
km: ស្បែក

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Or
km: ឬ

en: Choose an action
km: ជ្រើស​អំពើ

en: The provided URL is invalid.
km: URL ដែល​បាន​ផ្តល់​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។
