jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Version
lv: Versija

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: theme
lv: tēma

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Or
lv: Vai

en: Choose an action
lv: Izvēlies darbību
