jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: None
mn: Байхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо
