jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Version
mr: आवृत्ती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट
