jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ
