jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Version
nn: Versjon

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Or
nn: Eller
