jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: None
oc: Pas cap

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: theme
oc: tèma

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Or
oc: Ou

en: Choose an action
oc: Causir una accion

en: The provided URL is invalid.
oc: La URL proporcionada es invalida.
