jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Version
os: Верси

en: None
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн
