jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Version
pl: Wersja

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: theme
pl: skórka

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Parameters
pl: Parametry

en: Or
pl: Lub

en: Choose an action
pl: Proszę wskazać działanie

en: The provided URL is invalid.
pl: Podany adres URL jest nieprawidłowy.

en: Use cookie
pl: Użyj ciasteczka

en: jQuery UI Theme
pl: Szablon jQuery UI

en: (disable)
pl: (wyłączone)

en: The configuration have been saved
pl: Konfiguracja została zapisana

en: No jQuery UI theme selected
pl: Nie wybrano szablonu jQuery UI

en: Import default jQuery UI themes
pl: Importuj domyślne szablony jQuery UI

en: For example: @url
pl: Przykładowo: @url

en: No jQuery UI Themes imported
pl: Brak zaimportowanych szablonów jQuery UI

en: Associated with
pl: Powiązane z

en: No jQuery UI Themes found
pl: Nie znaleziono szablonów jQuery UI

en: Select jQuery UI themes you want to import
pl: Wybierz szablony jQuery UI do zaimportowania

en: jQuery UI theme settings
pl: Ustawienia szablonu jQuery UI

en: Import jQuery UI theme
pl: Importuj szablon jQuery UI

en: parameters
pl: parametry

en: Use session
pl: Użyj sesji
