jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Or
ps: او
