jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Version
pt: Versão

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: Default
pt: Predefinido

en: Update
pt: Atualizar

en: Global settings
pt: Definições globais

en: Or
pt: Ou
