jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Version
sk: Verzia

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Parameters
sk: Parametre

en: Or
sk: Alebo

en: Choose an action
sk: Zvoľte akciu

en: The provided URL is invalid.
sk: Zadaná URL adresa je neplatná.
