jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: None
sl: Brez

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: theme
sl: tema

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Or
sl: Ali

en: Choose an action
sl: Izberite akcijo
