jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање
