jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Version
tr: Sürüm

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Update
tr: Güncelle

en: theme
tr: tema

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Parameters
tr: Parametreler

en: Or
tr: Veya

en: Choose an action
tr: Bir eylem seçin

en: The provided URL is invalid.
tr: Sağlanan URL geçersiz.

en: Use cookie
tr: Çerez kullan
