jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Version
uk: Версія

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: theme
uk: тема

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Parameters
uk: Параметри

en: Or
uk: Або

en: Choose an action
uk: Оберіть дію

en: The provided URL is invalid.
uk: Надана URL-адреса є хибною.

en: Use cookie
uk: Використовувати куки
