jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Version
vi: Phiên bản

en: None
vi: Không có

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Default
vi: Mặc định

en: Update
vi: Cập nhật

en: theme
vi: Giao diện

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Or
vi: Hoặc

en: Choose an action
vi: Chọn một hành động

en: The provided URL is invalid.
vi: Địa chỉ URL được khai báo là không hợp lệ.
