jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Version
lt: Versija

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: theme
lt: tema

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Or
lt: Arba

en: Choose an action
lt: Pasirinkite veiksmą

en: The provided URL is invalid.
lt: Pateiktas URL yra nekorektiškas.
