jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി
