jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Version
nl: Versie

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: theme
nl: thema

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Or
nl: Of

en: Choose an action
nl: Kies een actie

en: The provided URL is invalid.
nl: De opgegeven URL is ongeldig.

en: Associated with
nl: Geassociëerd met
