jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Delete
pt: Apagar

en: None
pt: Nenhum

en: Name
pt: Nome

en: Import
pt: Importar

en: Update
pt: Atualizar

en: theme
pt: tema

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Or
pt: Ou

en: Choose an action
pt: Escolher uma ação

en: The provided URL is invalid.
pt: A URL fornecida é inválida.
