jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Version
ru: Версия

en: None
ru: Нет

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Default
ru: По умолчанию

en: Update
ru: Обновить

en: theme
ru: тема оформления

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Parameters
ru: Параметры

en: Or
ru: Или

en: Choose an action
ru: Выберите действие

en: The provided URL is invalid.
ru: Предоставленная ссылка недействительна.

en: Use cookie
ru: Использовать куки
