jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Version
te: సంచిక

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: theme
te: అలంకారం

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Parameters
te: పరామితులు

en: Or
te: లేదా
