jQuery UI theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Update
ur: تجدید
