jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Show
ast: Amosar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Installed
ast: Instaláu

en: Standard
ast: Estándar
