jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Show
cs: Ukázat

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Hide
cs: Skrýt

en: Offset
cs: Posun

en: Select the thumbnail style
cs: Vyberte styl náhledu obrázku
