jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Standard
el: Βασικό

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Offset
el: Αντιστάθμιση
