jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Show
eu: Erakutsi

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Standard
eu: Estandar

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Offset
eu: Desplazamendua
