jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Show
fi: Näytä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Installed
fi: Asennettu

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Standard
fi: Standardi

en: Hide
fi: Piilossa
