jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Show
gl: Amosar

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Installed
gl: Instalado

en: Reverse
gl: Invertido

en: Standard
gl: Estándar

en: Hide
gl: Agochar

en: Offset
gl: Desprazamento
