jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
