jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Show
hi: दिखाये

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Reverse
hi: विपरीत

en: Standard
hi: मानक

en: Hide
hi: छिपाएँ
