jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: Reverse
hu: Fordított

en: Standard
hu: Általános

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Offset
hu: Eltolás
