jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Top
is: Toppur

en: Show
is: Sýna

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Hide
is: Fela
