jQZoom (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Show
it: Mostra

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Installed
it: Installato

en: Reverse
it: Inverti

en: Hide
it: Nascondi

en: Offset
it: Scostamento
